Scenariusze

Gra miejska - Urban Game

Nasze scenariusze łączą zabawę ze zwiedzaniem w Krakowie.

Realizujemy sprawdzone scenariusze i fabuły city games dla grup odwiedzających Kraków, które chcą połączyć integrację zespołu nie mając wiele czasu na długie zwiedzanie miasta.

Na zamówienie możemy także przygotować oryginalny scenariusz według założeń zleceniodawcy.

Porwanie Profesora Einsteina

scenariusz gry Porwanie Profesora Einsteina

 

W trakcie wykładu słynnego naukowca szpiedzy wrogiego wywiadu uprowadzają profesora Einsteina. Uczestnicy spotkania po otrząśnięciu się z pierwszego szoku na podstawie przechwyconych informacji wyruszają na poszukiwania. W trakcie misji poznają niedostępne na co dzień zabytkowe miejsca na Starym Mieście, a także wykonując nietypowe zadania znajdą klucz do informacji, gdzie znajuje się kryjówka, w której przetrzymywany jest profesor.

Na Tropie Tajemniczej Receptury

city game na Tropie Tajemniczej Receptury

 

Odnaleziono informacje, gdzie ukryta jest Tajemnicza Receptura dawnego krakowskiego wynalazcy. Wyruszacie na poszukiwania, korzystając z ukrytych na terenie Starego Miasta informacji i wskazówek. Liczy się czas poszukiwań i spostrzegawczość waszej drużyny. W trakcie gry znajdziecie liczne zadania do wykonania oraz będziecie miejli możliwość poznania wielu ciekawostek Starego Krakowa...
W drogę!

Tajemnica Skarbu Jagiellonów

Tajemnica - gra miejska w Krakowie

 

Znany w całej Europie szesnastowieczny krakowski uczony wpadł na ślad ukrycia przez króla Zygmunta I Starego jednej ze zwróconych przez Habsburgów szkatuł, zwierającej podobno słynny królewski skarb Jagiellonów... Wiadomo nam, że słynny uczony zachował tajemnicę ukrytej szkatuły, czekając na dzień, gdy tajemnica zostanie odnaleziona i przekazana w godne ręce. Czas sprzyja odważnym, nie wahajcie się zatem wziąć udziału w poszukiwaniach.

Terenowa Szarada Krakowska

Szarada - gra w Krakowie

 

Szarada Krakowska to topograficzna gra terenowa połączona z poszukiwaniem obiektów zlokalizowanych na mapie Starego Miasta i rozwiązywaniem zadań logiczno-zręcznościowych. Odnalezienie wszystkich punktów na trasie gry umożliwi rozwiązanie szarady i podanie hasła, niezbędnego do ukończenia gry.

W poszukiwaniu Smoka Wawelskiego

Smok Wawelski - poszukiwania w Krakowie

 

Gra topograficzna z elementami krakowskiej legendy o Smoku Wawelskim. Uczestnicy w grupach poszukują zlokalizowanych na terenie Starego Miasta punktów, w których mają do wykonania nietypowe zadania pod okiem animatorów. Wykaż się umiejętnością szybkiej orientacji w miejskiej dżungli i poznaj zagadki starego Krakowa.

Uprowadzenie Donny Cecylii Gallerani

Da Vinci - gra miejska Cecylia Gallerani

 

Sensacja, sensacja. Dobrze poinformowane służby wiedzą, że zanosi się na uprowadzenie Cecylii Gallerani. Jak temu zapobiec? Uczestnicy gry zmierzą się z tajemniczą próbą kradzieży najsłynniejszego w Polsce obrazu Leonarda da Vinci. Piękna Dama z Gronostajem jest zagrożona. Na szczęście to tylko gra miejska...

 

Wybierz scenariusz dla Waszej City Game. Znamy się na Krakowie!