Gra City Games - Dla Kogo?

Gry miejskie dla Firm

 

Zajęcia integracyjne przeprowadzane są zwykle w miejscach odległych od cywilizacji — lasach, polanach, w ustronnych miejscach. Co zrobić jednak, gdy konferencja, szkolenie czy zjazd odbywa się w mieście? Jest na to rada — gra miejska.

Proponujemy zorganizowanie cieszących się coraz większą popularnością gier miejskich w formie interaktywnego zwiedzania lub gry terenowej, rozgrywanej wokół określonej fabuły na terenie atrakcyjnych miejsc w Krakowie. Gra miejska to starannie dobrane proporcje założeń — zabawa, rywalizacja i zwiedzanie.

Posiadamy gotowe scenariusze, związane z legendami i historia Krakowa, także scenariusze bardziej uniwersalne, z fabułą czytelną także dla grup zagranicznych.

Gotowy scenariusz możemy oczywiście zmodyfikować zgodnie z oczekiwaniami zleceniodawcy, wiążąc go z branżą firmy lub specyficznymi założeniami — integracją, wprowadzaniem nowych produktów, łączeniem firm. Według założeń uzgodnionych ze zleceniodawcą fabuła i forma gry może wzmocnić nacisk na zakładane cele — zwiedzanie, w przypadku firm spoza Krakowa oraz rywalizację, — w przypadku firm z Krakowa.

Uczestnicy gry, podzieleni na zespoły mają do wykonania zadania, angażujące aktywnie członków zespołu, samodzielnie lub pod opieką moderatorów. Gry dla grup zagranicznych realizowane są oczywiście w językach obcych!

 

Gry miejskie dla Biur Podróży

Magiczny Kraków to historia i współczesność — tajemnicze miejsca, owiane legendą zabytki oraz kultura, a także szereg postaci związanych z grodem Kraka. Dla grup odwiedzających Kraków proponujemy gry miejskie w formie interaktywnego zwiedzania najciekawszych miejsc związanych z historią Krakowa, połączonego z fabułą powiązaną z legendami, zabytkami i historycznymi postaciami.

Nasza propozycja to zwiedzanie najbardziej atrakcyjnych lokacji, także niedostępnych w normalnym ruchu turystycznym obiektów, zbudowane wokół zabawnej fabuły.

Na trasie gry uczestnicy wezmą udział w swoistej podróży w czasie, spotykając na swojej drodze postaci z legend, opowieści i historii Krakowa — Smoka Wawelskiego, Księcia Kraka, szalonych naukowców i artystów, Krakauerów — znawców tajemnic Krakowa, a nawet słynną Cecylię Gallerani — Damę z łasiczką.

W trakcie gry proponujemy lunch w słynnych krakowskich restauracjach, gdzie smaczne posiłki serwowane sa zarówno przy skromniejszym budżecie jak i w formie królewskiej uczty w słynnym Wierzynku.

 

Gry miejskie dla Dla Samorządów - Urzędów

Gra miejska to nowoczesna forma podkreślenia w społecznej świadomości ważnych wydarzeń — współczesnych i historycznych, obchodów świąt i rocznic. To także możliwość promowania inicjatyw i programów, aby ich odbiór był łatwo i lekko przyswajany przez uczestników.

Gry miejskie to także możliwość aktywnego i zaangażowanego współuczestnictwa mieszkańców oraz zainteresowania tematyką mediów.

Na zlecenie Komisji Europejskiej — Przedstawicielstwa w Polsce i Parlamentu Europejskiego — Biura Informacyjnego Polsce zorganizowaliśmy grę miejską dla mieszkańców Krakowa — Szarada Językowa — z okazji Europejskiego Dnia Języków.

 

Nasza Gra miejska - Urban Game to możliwość odkrycia nieznanego Krakowa przy okazji integracji i dobrej zabawy. Znamy się na Krakowie!